Çatı Yapımı

Çatı Yapımı
Çatı Yapımı

Çatı, binayı yağmur, kar, fırtına, soğuk ve aşırı sıcaklar gibi olumsuz hava koşullarından koruyan en önemli yapı elemanıdır. O nedenledir ki çatı yapımı hizmeti alınırken bu kriterler dikkate alınıp işinin ehlii profesyonel bir çatı firmasına yaptırmak gerekmektedir. Sağlam ve kaliteli yapılan bir çatı hem ısıtma, soğutma gibi giderlerin azalmasına ve tasarruf edilmesine olanak sağlar; hem de uzun yıllar hiçbir sorun yaşatmaz.

17 yılı Avrupa’da olmak üzere 24 yılı aşkın tecrübe birikimine sahip olan FM Çatı & İzolasyon, bütün çatı türlerinin yapımında hizmet vermektedir. Kiremit, membran, shingle, çelik, onduline, ahşap ve diğer tüm çatı türlerinde kaliteli malzeme ve işinde uzmanlaşmış profesyonel çatı ustalarıyla en kaliteli ve verimli hizmeti vermektedir.

Çatı Yapımı

Çatı yapımında kullanılacak malzemeleri seçerken yapımda sıkıntı çıkarmamasına ve uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı göz önünde bulundumaktayız. Aynı zamanda malzeme seçiminde çatı uygulanacak yerin iklim şartlarına, uygulama yapılacak binanın özelliklerine ve estetik görünüşe önem vermekteyiz. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak güvenilir tedarikçilerden malzemeleri tedarik etmekteyiz.

Binanızın özelliklerini ve sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak çıkardığımız plan çerçevesinde, yapılacak çatı türünde işinde uzman çatı ustası ekibimizle çatı yapımı işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yapım işleminden sonra gerekli kontroller yaparak çatınızı garantili şekilde size teslim etmekteyiz.

Kaliteli malzeme ve kalifiye ustalığın buluştuğu hizmetimizle çatınızdan azami verimi uzun yıllar sorunsuz şekilde sağlayacaksınız.

Binanızın veya iş yerinizin yapısına en uygun çatı tipini öğrenmek ve çatı yapımı fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.


Çatı Yapımı

FM Çatı & izolasyon
0531 703 12 02 – 0537 494 46 31