Hakkımızda

17 yılı İtalya olmak üzere 24 yılı aşkın tecrübe ve uzmanlık. Avrupa Birliği kalitesinde ve normlarında çatı izolasyonu ve tadilatı...

24

yılı aşan tecrübe

FM Çatı & İzolasyon Hakkında...

FM Çatı İzolasyon olarak faaliyetlerimize 1993 senesinde İtalya'nın Modena şehrinde başladık. İşinin uzmanı, çekirdekten yetişen bir kadro ile çok kısa sürede İtalya'da önemli işlere imza atan bir firma olduk.

Kısa süre içinde bulunduğumuz lokasyondaki insanların rağbeti ve talebi koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizin bir neticesi idi. Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ile birleşince doğal bir netice olarak ortaya iyi işler çıktı. Bu da firmamıza olan güven ve rağbeti her geçen gün arttırdı.

2001 yılında ise firmamız İstanbul'a taşınmış, Avrupa'da elde ettiği bilgi ve birikimi ülkemizde değerlendirmeye karar vermiştir..

sıfırdan çatı yapımı, çatı tadilatı ve çatı izolasyonu ülkemizde lokal ustalar tarafından yapılmaktadır. Ne yazık ki, kurumsal olarak çalışan profesyonel ekiplerin, firmaların sayısı oldukça azdır. FM Çatı İzolasyon ülkemizdeki bu eksikliğin giderilmesi, sektöründe öncü ve yenilikçi olmak maksadıyla İstanbul merkezli olarak Türkiye geneline hizmet vermektedir.


Daha fazla bilgi alın.


İletişim Bilgileri